prev
next

W sobotę mecz z Morlinami

 
W najbliższą sobotę tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław rozegrają ostatni w tym sezonie mecz we własenj hali. Podopieczni Kamila Dziukiewicza w 21. kolejce LOTTO Superligi podejmą Morliny Ostróda. Początek spotkania o godzinie 18.
 
Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej wyżej sklasyfikowani są podopieczni Tomasza Krzeszewskiego. Ekipa z Ostródy zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 29 punktów. Dwa "oczka" straty do ekipy z Warmii i Mazur mają gospodarze sobotniej potyczki, którzy plasują się aktualnie na ósmym miejscu. Warto jednak zauważyć, że różnice punktowe między zespołami z pozycji 5-10 są tak niewielkie, że są jeszcze możliwe spore przetasowania.
 
Ostródzianie w początkowej części sezonu zajmowali miejsce w czołówce LOTTO Superligi. Słabsza druga runda w wykonaniu Morlin sprawiła, że drużyna Tomasza Krzeszewskiego wypadła z "czwórki" i od dłuższego czasu zajmuje miejsce w środku stawki.
 
Liderem najbliższego rywala Kolpingu Frac jest Mikhail Paikov z Rosji, który wygrał 16 z 31 pojedynków w LOTTO Superlidze. Solidnie spisują się także dwaj pozostali gracze w talii Tomasza Krzeszewskiego - Bartosz Such i Robin Devos, którzy solidarnie wygrali dotychczas po 12 pojedynków.
 
Sobotni mecz Kolpingu Frac Jarosław z Morlinami Ostróda w ramach 21. kolejki LOTTO Superligi rozpocznie się o godzinie 18. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania. To ostatnia okazja do zobaczenia w tym sezonie zmagań najlepszej polskiej ligi tenisa stołowego w Jarosławiu.
 
Mateusz Przybył

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.