Gratulacje od Burmistrza

Prezes PKS Kolping ks. Andrzej Surowiec, menedżer klubu Kamil Dziukiewicz oraz Mateusz Czernik odebrali gratulacje od władz miasta. Burmistrz Waldemar Paluch w asyście swojego zastępcy Dariusza Tracza wręczyli nagrodę pieniężną w wysokości 6 tys. zł mistrzowi Polski i zdobywcy Pucharu Polski równocześnie.

Burmistrz życzył sportowcom, by ich sukcesy były zawsze na tak wysoki poziomie.

– Dla mnie, dla burmistrza ważne jest również to, że młodzi ludzie widzą te sukcesy seniorów i kontynuują ich działania. Dla Jarosławia to ogromny zaszczyt, że mamy klub, który sięgnął po mistrzostwo Polski. Oczywiście, nie byłoby tego wszystkiego bez zawodników, bez menedżerów, ale co najważniejsze bez ks. prałata, który od wielu, wielu lat napędza tę całą jarosławską grupę sportową, jeżeli chodzi o tenis stołowy i chwała za to – powiedział Waldemar Paluch.

Burmistrz wręczył dyplom z gratulacjami oraz nagrodę pieniężną w wysokości 6 tys. zł dla mistrza Polski oraz 4 tys. zł dla młodszej drużyny PKS Kolping, która awansowała do I ligi. Tu wyróżniają się: Anna Brzyska i Dawid Jadam, ale gratulacje należą się wszystkim zawodnikom i trenerom.

Czytaj więcej w Ekspresie Jarosławskim!