Gudzelak typuje 1. kolejkę!

Świetne widowisko na PGE Narodowym oraz hit dla jarosławian. Tak prognozuje spotkania 1. kolejki LOTTO Superligi - Marek Gudzelak.

Dartom Bogoria - ZOOLeszcz Gwiazda 3:2
Mam nadzieję, na PGE Narodowym w Warszawie drużyny stworzą świetne widowisko! Dobrze by było, gdyby w bydgoskiej drużynie wystąpił Wang Jianan. Wtedy wynik spotkania może być odwrotny od mojego typowania.

Palmiarnia - 3S Polonia 0:3
Robert Floras i spółka odniosą gładkie zwycięstwo.

Olimpia - Fibrain AZS Politechnika 0:3
W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest drużyna z Rzeszowa, w której zapewne zabraknie Japończyka Hirano, ale dwóch Rosjan plus Lewandowski to za wysokie progi dla młodzieży z Grudziądza.

Dekorglass - PKS Kolping FRAC 2:3
W składzie z Działdowa jest dużo Azjatów i nie wiadomo który i czy wystąpi. Bez względu na to wierzę, że Kamil Dziukiewicz odpowiednio ustawi zespół, co już wielokrotnie czynił. Mam nadzieję, że Kou Lei, Tomas Konecny oraz Piotr Chodorski dobrze wejdą w sezon i odniosą zwycięstwo. Wymieniam tych trzech zawodników, bo wydaję mi się, że w pierwszym meczu nie będzie największej gwiazdy - Hou Yingchao. Chociaż w poprzednim sezonie w Działdowie Chińczyk był nieobecny i jarosłowianie zwyciężyli.

Energa KTS - Dojlidy 3:2
Beniaminek ma dość ciekawy i wyrównany skład i sam "Wandżi" nie poradzi sobie z torunianami. Jednakże zapowiada się wyrównane spotkanie.

Unia AZS AWFiS - Morliny 3:0
Tutaj faworyt jest jeden. To Unia AZS AWFiS Gdańsk.