• 02 Wrz 2018 18:00
  • 20 Paź 2018 18:00
  • 26 Paź 2018 18:00

Gudzelak typuje 2. kolejkę

Marek Gudzelak przewiduje "spacerek" Kolpinga FRAC w 2. kolejce LOTTO Superligi!

3S Polonia - Unia AZS AWFiS 0:3
Obie drużyny mają po trzy punkty, ale moim zdaniem bytomianie w tym meczu będą musieli uznać wyższość drużyny z Gdańska.

Fibrain AZS Politechnika - Dartom Bogoria 2:3
Rzeszowianie w pierwszym meczu pokonali młodzież z Grudziądza, ale mecz z wicemistrzem Polski będzie bardzo zacięty i moim zdaniem drużyna z Grodziska mająca w składzie doświadczonego Panagiotisa Gionisa powinna wygrać, ale po bardzo zaciętym spotkaniu.

ZOOLeszcz Gwiazda - Dekorglass 1:3
Bydgoska drużyna, której życzę jak najlepiej, nie poradzi sobie z drużyną z Działdowa. Wang Yang, Taku Takakiwa oraz będący w dobrej formie Fertikowski poradzą sobie w tym meczu.

PKS Kolping FRAC - Energa KTS 3:0
Innego wyniku nie przewiduję. W meczu z Działdowem dobrą formę pokazali Konecny jak i również Chodorski - pomimo przegranych pojedynków. Co do Kou Lei'a to był to jego debiut w LOTTO Superlidze i z meczu na mecz będzie się lepiej prezentował. W poprzednim sezonie podobnie było z Drinkhall'em i Pucarem, który w trakcie sezonu okazał się, obok Hou, liderem drużyny.

Dojlidy - Palmiarnia 3:0
"Wandżi" i jego drużyna sprawiła niespodziankę pokonując toruńską drużynę i to do zera. Z młodzieżą z Zielonej Góry wygrają za trzy punkty.